O nas

 
Naukowa jakość pomocy prawnej.

Kancelaria prowadzona jest przez Radcę Prawnego dra Łukasza Siudaka, który doświadczenie prawnicze zdobył podczas pracy na rzecz największych polskich korporacji oraz wiodących kancelarii prawniczych. Doświadczenie prawnicze już od 2006 r. 

Obok uprawnień zawodowych właściciel kancelarii jest także doktorem nauk prawnych i łączy zdobyte doświadczenie praktyczne z naukowym poziomem świadczenia usług.

Obecnie Kancelaria prowadzi stałą obsługę prawną kilkunastu przedsiębiorców - zapraszamy do zapoznania się z wybranymi referencjami w zakładce referencje.

Z Kancelarią na stałe współpracują architekci, inżynierowie budowlani oraz lekarze, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają jakże istotne, poza prawne elementy świadczenia pomocy prawnej, w celu jak najkorzystniejszego rozstrzygnięcia dla klienta.

Większość spraw w kancelarii prowadzona jest przez właściciela, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonej pomocy prawnej i bezpośredni kontakt z radcą prawnym.

"Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami, publikacjami naukowymi oraz monografiami z zakresu prawa cywilnego, w tym w szczególności z prawa medycznego, budowlanego, ubezpieczeń oraz prawa administracyjnego i prawa handlowego" 

Zapraszam do współpracy

Dr Łukasz Siudak
Copyright ©2016 Kancelaria Radcy Prawnego OPINIO DOCTORUM, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 10006